Informacje

Zakwaterowanie

Karczma Bierozka – zarezerwowaliśmy  37 miejsc noclegowych w promocyjnej cenie. Koszt noclegu w pokoju wieloosobowym to  50 złotych (nocleg + śniadanie). Osoby zainteresowane prosimy o zaznaczenie tego w formularzu rejestracji. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Opłatę za nocleg prosimy uiścić na miejscu w dniu zakwaterowania. W Karczmie odbędzie się sobotni bankiet. Uwaga może być głośno! Wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane.

„Pokoje Gościnne” Białowieskiego Parku Narodowego w sąsiedztwie sali konferencyjnej. Ze względów organizacyjnych prosimy o samodzielne rezerwowanie noclegów. Uczestnicy, którzy dokonają rezerwacji do 31 października otrzymają 10% rabatu na hasło „konferencja nietoperze”.

Dostępne są inne opcje zakwaterowania na terenie Białowieży np. agroturystyki, pensjonaty. Rezerwacji proszę dokonywać we własnym zakresie.

Miejsce rejestracji

Sala konferencyjna w siedzibie Białowieskiego Parku Narodowego (Muzeum Przyrodniczo-Leśne), Park Pałacowy 11, 17-230 Białowieża. Poniżej plan dojazdu samochodem i miejsca parkingowe.

Wycieczki

W niedzielę 18 listopada zaplanowaliśmy wyjście do Białowieskiego parku Narodowego (obszar ochrony ścisłej). Udział w wycieczce prosimy zadeklarować w formularzu rejestracji.

Spotykamy się o 8:00 przed Instytutem Biologii Ssaków PAN w Białowieży. Wycieczka będzie trwała ok. 3 godzin. W przypadku złej pogody (wiatr i silny deszcz) zwiedzimy Instytut Biologii Ssaków.

Koszt wycieczki nie przekroczy 30 złotych (przewodnik + bilet wstępu). Szczegóły wkrótce.

Mapa

Mapa dojazdu do sali konferencyjnej